Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SIKILMAK

07.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hasan Kolcu
Rüyamda uzun zamandır gitmediğim evime gidiyorum. Ancak gece eve girince evi cinlerin sahiplendiğini hissediyorum. Bir cin görmüyorum ama hissediyorum. Evden cinleri kovmak istiyorum ve Felak suresini okumaya başlıyorum ama o anda cin beni sıkıyor. Nefessiz kalacak şekilde sıkıyor ama ben sureyi tamamlıyorum ancak cinin gitmediğini hissediyorum. O arada uyandım ancak aynı gece yine evde iki kolu iki bacağı olan siyah bir yılanın olduğu bir rüya da gördüm. İki rüyam da sabaha karşı birbiriyle bağ
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Stres altında olmalısınız. Böyle zamanlarda kabuslarımız artıyor. Ruhununuz kendini bir başka güç tarafından engellenmiş hissediyor. Bedensiz varlıklar durduk yerde insanlara musallat olmazlar. Siz yine de bu tip konulardan uzak durmaya çalışın. Çünkü korku her zaman yeni korkuları doğurur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA