Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİHİRBAZ GÖRMEK

17.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugbiş ırmak
Günaydın kahin hanım nasılsınız.bugun ilginç bir rüya gördüm.rüyamda hayatımda biri varmş bir erkek ama bu erkek bir sihirbaz ilizyonist gibi bişeymiş hatta herkezin içinde bir gösteri yapıyor bir kadın resmi var yandan bakınca kadının saçı önden bakıyorum göze dönüşüyor bir gözün içinde yıldız oluşmu diğer göz normal yani bu gösterinin içinde.hatta bu kişiyle oturuyorum yani sihirbaz olan sevgilimle ellerimi tut diyorum yanımda bir çift daha oturuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Hayatı sizin algıladığınızdan farklı gören biri ile tanışacak, yaşamını ilginç bulacaksınız. Rüyanız bu kişinin sizi aldatmasının mümkün olabileceğini söylüyor ve sizi uyarıyor. Bu bir illüzyon, ilgisi gerçek değil, sizin algılarınızı yanıltacak ve sizden bazı şeyler elde etmeye çalışacak. Belki mutlu olacaksınız ama bilin ki bu gelip geçici bir durum. Devamını da okudum mesajınızın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA