Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİGARA İÇMEK

16.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugbiş ırmak
Hayırlı cumalar annemin rüyasını yorumlarmısınız.annem rüyasında üzerinde bal renginde bir abiye kiyafet varmış halamgile ugramış halamgilin evinde kavanozları varmış annemin unutmayayım diyormuş burda.ordan çıkacakmış ama kapı kapalıymış pencere görmüş demirli çıkamam diye düşünürken kolaylıkla ordan çıkmış.cami gibi buyuk bir alana annem gitmiş çeşmesi varmış oranın yaşlı bir kadın varmış o sırada nenem gelmiş elinde sigaraylanenem sigara içmez çok yaşlıdevamı var diger mesajda
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Annenizin bir sorununa çare bulunacak daha doğrusu anneniz bunu kendi bulacak. Üzerindeki elbise sakinliğin simgesidir. Annenizsakin ve huzurlu bir yapısı var. Bulduğu çözüm onu hedeflerine ulaştıracak. bir parayı elde etme şansını yakalayabilir. Nineniz bu duruma çok keyiflenecek ama anneniz herkesin duymasını istemiyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA