Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİGARA İÇMEK

23.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen irem
Rüyamda sigara içiyorum (içmem) abim kızmasın diye bırakıyorum musluğun önünde ağzımı yıkıyorum su az akıyor ve yanımda döviz ve Türk parası var benimmiş cebime koyuyorum. Erkek çocuğu bana tokat atıyor.Çocuğun dayısıymış Murat diye biri, tokat attı bana,benim yiğenlerimde böyle diyorum.Yüzümü yıkıyorum.NOT:Parça parça rüyalar gördüm hamileyim ama bir doktor korkuttu benim doktorum sorun yok dedi.acaba bunlarla alakalımı.Çok Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatın keyfini çıkartırken bile tabular nedeniyle korku hissediyorsunuz. Size verilen bazı vaatler aklınızda.Tanımadığınız insanların size tokat atması bir uyarıdır. Ama ne konuda olduğunu bilemem çünkü parça parça rüyalardan bir anlam çıkartmak çok zordur. Çıkartsak bile yanlış olabilir. Hamileler hormonlar nedeniyle çok değişik rüyalar görebiliyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA