Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SIFIR GÖRMEK

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nusya nusya
Dün iş yerimden ağlayarak ayrıldım... Gece rüyamda evren adında biri iki tane sıfır rakamını gösteriyodu kendimi tuhaf hissettim sonra bana sıfırları siliyo muydu kaldıririyodu sonra bana 100 tl. Kagit para veriyordu bende almiyorum istemem erkeğin parasını diyodum. .. aynı rüyada aydınlık bir basamakta oturup tek başıma kırmızı şarap içiyorum tadı hoşuma gidiyo du tşkler. ..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evren adında biri evrenin sesini temsil ediyor. Sıfırlar doğumdan önceki sancıdır. Yeniden doğuyorsunuz, evriliyorsunuz. Hayatınızın yeni bir döneme hazırlandığını anlatıyor rüyanız. İlahi bir uyarı var, sancılı süreci sabırla ve telkinle atlatabilirsiniz. Çünkü yeniden doğacaksınız. Verilen 100 ise iyi vaatlerdir. Siz almak istememişsiniz ama o sizin hakkınız. İçtiğiniz şarap kariyerle ilgili konularda duygusal durumlar yaşayacağınızı söylüyor. İçinde bulunduğumuz süreçte gezegen hizalanması yaşanıyor. Rüyaların gerçek olduğu zamanlardayız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA