Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞİDDET GÖRMEK

17.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mah peyker
Kolay gelsinRüyamda mahşer alanı gibi bir yerde insanlar bıçaklarla birbirlerini saldırıp doğrayıp ölen insanları ikiye bölüp kafaları yoktu derilerini yüzüyorlardı sonra ölen insanları diğer insanlar üst üste istifliyorladı neredeyse bütün tanıdıklarım oradaydı nişanlımda yanımdaydı biranda o birbirlerinesaldıran insanların arasında kayboldu çok aradım ama bulamadım sonra babamı gördüm bana insan ellerinden alıp anneme götürmemi ve annemden pişirmesini istedi yeriz dedi babama kızdım insan etini nasıl yersin dedim tam o sırada ağzıma insan eti dolmaya başladı ben çıkarttıkça daha fazla doldu sonra telefon çaldı arayan bir doktordu ve eşimin hastanede yaralı olduğunu beni çağardığını söyledi hastaneye gittiğimde bütün hastalar ağar yaralı ve çıplaktı bir perdenin arkasında nişanlım yatıyordu oda çıplak yaralı ve aşırı derecede titriyordu onu öyle görünce çok korktum yanına yaklaşmaya korktum sanki yaklaşsam ölücek gibi hissettim Allah'a yalvarmaya başladım yardım et diye sonra uyndm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Son zamanlarda izlediğiniz ya da dinlediğiniz film, kitap vb. şeylerden etkilendiğiniz için bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Eğer böyle bir etkilenme yok ise nişanlınızı kaybetme korkusu yaşıyorsunuz. İlişkinizde aklınıza takılan bazı sorunlar var ve bir türlü emin olamıyorsunuz. Ailenizin de bunda büyük bir payı var gibi.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA