Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞEYTANIN ÇOCUĞUNA HAMİLE KALMAK

27.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tr
Merhaba ben birgün ruyamda annemle uyuyordum ben bekarım ve 19 yaşındayım rüyamda hamileymişim ve annem yanımdan yavaşca kalkıp bana doğru dönüp korkunç sesle ve görüntüyle sen şeytanın çocuğunu doğuracaksın dedi bunu söylerken odanın duvarları çatlamaya başlamıştı çok korktum ve uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şeytanın çocuğuna hamile olmak.. Bu rüyada korku hakim ve aslında yorumlamak doğru da olmaz. Bu tip rüyalar genelde bir filmden, konuşmalardan ya da okuduklarınızdan etkilenerek görülüyorlar. Ancak eğer habercisi ise diye yine de yorumlayayım dedim. Bir kötülük beklentisi içine girmiş olabilirsiniz. Siz birisinin başına bir şey gelsin diye beklerken asıl felaket sizin başınıza gelebilir.Çünkü kötülük beklentisi kendi hayatınıza kötülük çeker. Bu açıdan, bu rüya, bir uyarı rüyası olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA