Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVİLENİN BAŞKASI İLE DANS ETMESİ

06.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emine kara
Benden hoşlanan adamla bir partideyiz tek katlı bir evde gece. Birden uzun düz saşları katlı, dümdüz küçük yüzlü bir bayan masada ağırdan kıvırarak dans etmeye başladı. Adam da karşısına geçti ve bedeni nasıl kıvırarak eşlik etti ve hemen çıkıp gittiler, birlikte gidecektik, yıkıldım, ortada kaldım. Balkona çıktım bilgisayarımla içinde güzel tatil resimlerim var,Balkonda 3 köpek saldırdı,kızdım bıraktılar.Karanlıkta yolda giderken anıtkabire nasıl giderim diye sordum,gösterdiler babama vardım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onu kıskanıyorsunuz çünkü o hayata uyum sağlıyor. Ya da yalnız size değil herkese uyum sağlıyor. Sizin beklentiniz farklı, sadece size ait birini bekliyorsunuz ama bu kişi o tanıma uygun değil. Bu sıralar hayatı karşınıza almış gibisiniz. Arkadaşlarınızla da uyum içinde değilsiniz, ideallerinizden kopuyorsunuz sanki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA