Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVİLENİ ANNE GİBİ GÖRMEK

23.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kerem
Rüyamda sevdiğim kızsevgili değiliz ile annemin tıpa tıp aynısı birisi beraber yan yana bir yerlere gidiyorlardı. bende anne nereye gidiyorsunuz diye bağırıp seslendim kadın yanıma geldi. o sırada gerçek annem de yanımdaydı ve kadının annem olmadığını anladım. onlar arkasını dönüp yollarına devam ettiler. bende anneme baksana sana ne kadar çok benziyor dedim. sonra tam hatırlamasamda bir insanın küçüklükten şimdiki haline kadar bütün suretlerini gördüm. sanırım annemdi ama tam hatırlamııyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkekler annelerine benzer kızları severler. Bu sadece fiziki özelliklere ait benzerlikleri kapsamaz. Gülüşü, hayata bakışı, şefkati ya da başka bir yönü ile benzer olabilir. Sizin ruhunuz da annenize benzer bir sevgili arıyor. O nedenle annenizin küçüklükten beri olan hallerini görmüşsünüz. Annenizin gençlik hallerini düşünüyor ruhunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA