Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİYLE BARIŞMAK

12.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rumuz1
Ryamda 4 aydır ayrı olduğum sevgilmle son kez konuşmk isteyp önüne çıktm oda benmle zaten konuşacağnı söledi. Birbirmize sımsıkı sarılıp ağlamaya başladık geçen dört ayda neler yaptğını sordum kızlrla takldığını söyledi hiç yalan sölemedi . rüya gibi değldi beni neden bıraktığını sorduğmda beni cezalandırmak istediğini söledi ama bundn sonra hep birlkte olacağımızı söledi ve rüya boynca ben çırılçplaktm.şu ana kadar her rüyamda sevgilimle ayrıydım ve birleşemiyordm ama bu farklıydı ilkkez barştk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu haberci bir rüya değil. Ancak şiddetle onun size döndüğünü hayal ettiğiniz için bir süre sonra size geri dönebilir. Döndükten sonra ilişki ne kadar sürer ya da sizi mutlu eder mi bilemem. Bu şekilde gerçekmiş gibi kurulan hayaller beyne komut verir ve bilinç bu hayali oluşturmak için evrenle iletişime geçer. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA