Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİYİ KAYBETMEK

27.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seda
Üniversitemizin başka bi üniversiteyle etkinliği varmış gösteri gibi bir şey bende orda bir erkeğin yanına oturuyorum uzun konuşuyoruz felan ama suratını tam görmüyorum başını bir kere omzuna koydum oda elimi tuttu tam olarak görmedim ama çok etkilendim çıkışta arıyorum onlar gitti diyorlar arabalara binip başka şehirde oldukları için gidemeyenler arasında ağlayarak onu arıyorum kalabalıkta bir kere olsun görüyüm diye bir sürü erkeğin içinde ama ona diğer arabada gitti diyolar ağlıyorum bayağı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgilerde sorunla yaşamışsınız. Ruhunuza hitap eden insanlar sizden uzaklaşmışlar. Şu anda da sevmeye ve sevilmeye ihtiyacınız var. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası ve sadece ağlamak için görmüşsünüz. Ruhunuzda negatif enerji yüklenmesi oluşmuş. Bu durum ruhu çok rahatsız eder ve bedeni de hastalandırır. Ağlamak ruhu yıkar, arındırır. Bir kaç gün içinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA