Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİYİ GÖRMEK

06.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen selin
Merhaba görüştüğüm bir erkek ile ilgili rüya gördüm.kendisi beden eğitimi öğretmeni okulda soyunma odasındayız köpek var yanında sonra deniz görüorum berrak su elimle avuçluyorum her yer yemyeşil ormanlık ve karsımda güneş bana bakıo diyorumki yüzü çirkin gelio ama sarılıyorum olsun önemli olan gönül güzelliği diyorum.sonra ablam yanımıza gelior kapalı kendisi onun yanından kalk diyorneden diyorum için istemiyormuş sonra yanımıza gelince basını açıor. bu kişiyle suan ayrıyız gercektede.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İyi gidiyormuş ilişkiniz aslında, aradıklarınızı onda bulmuşsunuz. En yakın arkadaşı onu çok fazla etkiliyor olmalı. Cemali güzel olmasa da ruhu güzel demişsiniz ama o sizi ailenizden kopartmaya kendine doğru çekmeye çalışmış sürekli. Kısacası, onun yanındakiler ve sizin yanınızdakiler ilişkinin zedelenmesine neden olmuşlar. Sonu ne olur bilemem, buna dair bir ip ucu yok ne yazık ki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA