Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİYİ GÖRMEK

14.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyaa
Aşık olduğum bir kişi var onu sevdiğimi biliyor ve aramızda sohbet dahi yok. Rüyamda bu kişi facebookta yer bildirimi yapıyor. Gittiği yerleri yazıyor. Ben gördüğüm gibi hemen orada bir yorum beliriyor Bazı kişiler peşimizden gelmesin diye çıkarken yazalım dedik yazıyor. Beni kastediyormuş.Bende mesaj atıyorum ben hep senin peşinden mi geliyorum diye.Karşılaşmamız için çok dua ettim bununla bir ilgisi olabilir mi? Üniversite kazandım acaba o da mı aynı yeri kazandı ? Sizce bir alakası var m
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Sizin onun peşinden gittiğinizi o biliyor ve sizin ruhunuz bundan dolayı incinmiş durumda. Reddediliyormuş gibi hissediyorsunuz, halbuki bazen sevgiler karşılıklı olmayabilir. Belki sizi kırmak istemiyordur ama bunun için de aşık olmadığı biri ile birlikte olmaz herhalde. O kişiyi düşünmekten uzaklaşıp okulunuza odaklanın bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA