Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİYİ ARAMAK

18.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen billinçaltımı
Sevdiğim kızı rüyamda okulda gözükmek istiyorum takipteyim.sonra beni farkettiğini anlıyorum selam vermeye çalışıyorum o ağardan alıyor.Hava güneşli.Arkamdan gelir diye düşünüyorum bakıyorum yok.Sonra hava kış oluyor kar yağıyor ben mavi şortla falanım.Onu memleketimdeki sokaklarda arıyorum,üşüyorum.okula bakıyım derken 1tekerlek tek kişilik yer yavaş olan araca biniyorum okulda onu aramaya.Kapı önünde gerçekte evde unuttuğum boğazlığmı rüyamda okulun karlıkaldırımda buluyorum.Çatal,bıçak,kaşık paketi var eniştem kırtasiyeci gerçekteonun reklamı var üzerinde buişi yapıyor diye geçiyor aklımdan halletti diye.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uzun uzun yazmışsınız ama rüyanızın tamamı sizin bilinçaltınızın ürünü. Ona yakınken mutlu uzakken ise yalnız hissediyorsunuz kendinizi. Ona ulaşmaya çalışıyor ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Tüm bu karmaşık düşünceler rüyanızı şekillendirmiş. Aslında gidip konuşsanız siz de rahat edersiniz o da. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA