Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİYİ ARABAYA ATMAK

25.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen duyzey
Eski sevgilimin pesinden Amerikaya gelip Onu buluyorum.Okyanus kenari bir yerde boya badana isleri yapiyor.Onu arabaya atip oradan uzaklasiyoruz.Benimle gonullu olarak geliyor.Kontrolu ele almis durumdaydim bi kus bi barisik iliskimizde.. hatta bunu Onada soylemeyi planliyorum lafi bi sekilde sakayla bu konuya getirip. Seni atinin terkesine atan benim, sen ne konusuyorsun .. diyecektim Ona gulerek derken tel geldi Ona. Arayan buyuk kizim, beni soruyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgiliyi arabaya atmak.. Bir karar verip, hayatınıza birini katacaksınız. Aileniz ona, sizden bile daha çok değer verecek. Bu erkeğin bir özelliği size geçmişte yaşadıklarınızı unutturacak olması. Ama neden Amerika, bilemem. Belki bu ülke ile bir ilgisi vardır bu kişinin. Eski sevgiliniz sadece bir sembol. Bu ilişkinin tüm sorumluluğunu üstleneceksiniz; bu durum sizi yıpratmasın, buna dikkat edin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA