Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİYİ ALDATMAK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen buzdevri
Rüyamda bir kız çocuğunun kız kardeşinin katili olduğumu gördüm. Kız hiçte hoş değildi. Sevgilimi aldattığımı gördüm sonra pişman oldum sevgilime her şeyi itiraf ettim. Ama o benden ayrılmak istediğini, bazı şeyleri kendisini zorlayarak yaptığını, beni sevmediğini söyledi bende ona tokat attım ve ayrıldık. Birde daha sonra kendi düğünümü gördüm. Çok sıkıcıydı, damadı görmedim. Düğünden bir tane fotoğraf vardı. babama içime sinmeyen bir düğün oldu dedim, eylülde tekrar yapmamız gerek zaten dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bunların hepsini bir rüyada mı gördünüz? Yoksa ayrı günlerde mi görüldüler? Teker cümlelik rüyalar. İlki bilinçaltınızın ürünü olabilir ya da ara boyuttaki yeni ölenlerin hayallerinin içine girmiş olabilirsiniz. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyunuz lütfen. Sevgilinizi aldatmanız bastırılmış duyguların ortaya çıkmasından kaynaklanıyor. Aslında o rüyanın tamamı korkularınızla ilgili. Eylül ayında gerçekten evlenebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA