Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİYİ ALDATIRKEN YAKALAMAK

18.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Vahide Çalışır
Rüyamda sevgilim beni aldatırken ben yakaladım, üstlerine pis su döktüm. Ondan sonra orayı terk ettim. Babam ölmüş güya onun mezarına gittim mezarının üstü taze fasulyeyle kaplıydı. Birden haraket etti bana döndü. Üstünde sadece battaniye vardı. Ben çok ağladim baba nolur beni affet sana yaptıklarım için ama sana çok öfkeliyim bizi terk etmistin dedim. Ama o bana seni asla affetmiyeceğim dedi. Sonra eve geldim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarda bazen aldatıldığımızı haber alabiliriz ama bu şekilde değil elbette. Gördüğünüz bir bilinçaltı rüyası. Babanızla ilgili kısım da öyle. Sanırım babanızla ilgili vicdan azaplarınız ya da kendi içinizde çözemediğiniz sorunlarınız var. Ölürse ve pişman olursam diye düşünüyorsunuz. Size iyi sözler mi söyledi ya da böyle bir beklentiniz mi var? Taze fasulyeler bunu temsil ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA