Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİYE KAVUŞMAK

08.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aşk dönüm noktası
Rüyamın herşeyini hatırlamıyorum. Benim bi platoniğim var ama sevgilisi var, son 2 aydır sevdiğimi biliyor ama normal arkadaş gibi devam ettik. Arada sevgilisi kızdığı için mesajlarıma dönmedi, inişli çıkışlı bir zamanımız oldu yani. Uzun zamandır bunu rahatsız etmiyorum. Dün gece gördüğüm rüya: Okulda kız ben sevgilisi vardı. Bu sevgilisinden uzaklaşıp yanıma geliyordu ondan sıkıldığını kaale almadığını söyledi ve omuzuma yattı. Elini falan tuttum. 3 gecedir ondan kaçıp bana geliyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri 3 gecedir benzer rüyalar mı görüyorsunuz yoksa aynı rüyada 3 gece size mi geliyor anlamadım. Gerçi her açıdan bu rüya haberci olamaz. Sizin sevgi eksikliğiniz var. Ruhunuzun sevmeye ve sevilmeye ihtiyacı var. Bazen hormonlarımız bizi sevmeye doğru iter. Böyle dönemlerde platonik sevgililer ya da eski aşklar bilinçaltından çıkarlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA