Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİYE KAVUŞMAK

07.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seyit ahmet çengel
Rüyamda yeni bir ev almışım yüksek bir yerde yolun başında geniş bir ev evde otururken kapı çalıyor kapıyı açınca karşımda aynı mahalleden hoşlandığını kız ve annesi karşımda birşey konuşacağız diyorlar ve içeri giriyorlar sonra kız sen benden hoşlanıyorsun bende seninle evlenmek istiyorum istersen bir süre flört edelim diyor annesi de bu yönde konuşuyor evde oturuyorum bir süre sonra dışarı çıkıyoruz hava çok güzel aydınlık gökyüzü çok güzel bir mavi renkte evin üst yoluna doğru elele tutuşup.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşam koşullarınızı değiştirirseniz bu kız size yaklaşacak belki de karşınıza bir fırsat çıkacak ve bunu değerlendirirseniz etrafınızdaki kadınlar size yanaşmaya başlayacaklar. Ben rüyanın bir bilinçaltı rüyası olmadığını düşünerek yorumladım. Sürekli bu kızı düşünüyorsanız ve saplantı haline getirdiyseniz bu rüya bir bilinçaltı rüyası olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA