Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİNİN KAYBOLMASI

26.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lilly
Rüyamda sevdiğim kişi kaybolmuş ve ben onu arıyorum. sonra orada ipucu olabildiğini tahmin ettiğim bi mağazaya giriyorum. bu mağaza gelinlik mağazası ama ben içerideki gelinliklerle hiç ilgilenmiyorum, yalnızca onu bulmamı sağlayacağına inandığım iki kişiyle konuşuyorum. çok zor ikna ediyorum hatta rüyamda çok yorulduğumu hissettim. en sonunda ikna oluyorlar ve tamam telefon edelim diyorlar ve bana yeşil renkli porselen bir kupa veriyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişi ile ilişkinizi yazmamışsınız. Beraber olduğunuzu düşünerek yorumluyorum. Aranızda bir sorun çıkabilir ve siz onunla ilgili geleceğe dönük planlarınızda kararsızlıklara düşebilirsiniz. Belki de tam aksine sevdiğiniz kişi bu ilişkiyi sorgulayacaktır. Gelinlik mağazası tesadüf değil, gelecek planlarınızı temsil ediyor. Size verilen yeşil kupa murat ettiğiniz şeye kavuşacağınızı söylüyor ancak bu süreç uzun ve yorucu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA