Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİNİN HAYATINI MERAK ETMEK

22.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tuğbiiş
Rüyamda aşık olduğum kişinin ilk aşkını gördüm. Kendisiyle tanışmıyoruz ama bizde kaldığını gördüm. Öğrenmek amaçlı seni seven biri var mı diye sordum. Yusuf ismini verdi bana. Duymak istediğimi o değildi.. Başka diye sordum aşık olduğum kişinin ismini verdi. "Ben onu sevemedim büyü yaptı sanki bana" dedi o esnada bilincim aşık olduğum kişinin odasında geziniyordu. bi deftere rastladım oğlanın kız için tuttuğu defterdi bu. Ona bakarken kıza ne yaptı diye sordum kız tam anlatacakken uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarınız bilinçaltınızın ürünleri. Çok düşünüyor, bazı şeyleri kafanıza takıyorsunuz. Diğer rüyanızda gördüğünüz bavul, başkalarına yaptığınız iyilikleri temsil ediyor. Herkese iyilik yapmanıza rağmen anlayan yok sanırım. Sizin değerinizi bilmiyorlar. Kendinizi onlara ifade ederken zorlanıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA