Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİNİN EVİNİ TOPLAMAK

19.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif zehra
Ayrı oldugum sevgilimin evindeyim. sanki o evin hizmetçisiyim.sevdiğim adam banyoya giriyor. bende evi toparlıyorum. bi poşetin içinde yeni alınmıs battanıye var. bi tabakta çikolatalar. koltukların üstunde montlar var. benim aileme aitmiş. hepsini bi koltuga biriktiriyorum.o montların içinde benimde hiç giyilmemiş montum varmış.bian kendimi kotü hissediyorum.sevdiğime sesleniyorum banyodan çıkıp gelip sarılıyor. tekrar geri dönüyordu. ev çok ferah,genişti.dış kapıya yakın tabakta kurabiye vardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgilinizin aklı karışık. Sizin ve ailenizin sıcaklığını arıyor sanki. Ama bir başkası da aile konusunda kafasını bulandırmış. Yeni tanıştığı biri aklını çelmiş sanki. Bu bir ilişki olmayabilir, belki de sadece bir arkadaşlıktır. Sizinle mutluymuş aslında, kendini iyi hissediyormuş, sevginiz onu koruyormuş. Şimdi darmadağın, onun zihnini görmüşsünüz sanki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA