Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİNİN EVİNDE OLMAK

25.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hayalperest
İyi günler kahin hanım öncelikle rüyamdan önce şu bilgiyi vereyim.Bekarım bir ilişkim var evli ve çocuklu kendisi ve hala devam ediyor.Ve eşini ve çocuklarını hiç görmedim.Rüyama gelirsek şöyle sevgilimin evindeyim eşi çoçukları kendisi var gayet normal beni sevgilisi olarak değil başka biri olarak götürmüş eşi gayet iyi karşılıyor misafir olarak ama ben rüya halinde onların mutlu olmasına üzülüyorum kıskançlık gibi vicdan azabı gibi değişik bir duygu sizce bu rüya neye yorumlanır?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aileyi merak ediyorsunuz, kıskanıyorsunuz ve kıskanmaya hakkınız olmadığını biliyorsunuz. Hayatta en zor şey sizin olmayan birini kıskanmaktır. O nedenle evli erkeklerle beraber olan kadınlar korkunç içsel acılar çekerler. Bu rüya haberci değil, içinizdeki acılar, pişmanlık ve kıskançlıklar, meraklar su yüzüne çıkmış sadece. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA