Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİNİN DÖNMESİ

22.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gamze
Bir havuz basindayim gece beyaz bir sandalyede oturuyor havuzu seyrediyorum sevdigim kisiyle aramda uc dort metre var bana arkasi donuk onun oldugu yer yesillik sonra ben cok uzgunum bana yuzunu donmedigi icin kalkiyorum havuza giriyorum havuzun icindn kocaman beyaz oyuncak bir ayi cikariyorum bir mutlu oluyorum gercektede ayni var o bilincaltimi bilemedim tekrar havuzun basina sandalyeye oturup bekliyorum bir anda kocaman bembeyaz dolunay havuza vuruyor ay isiginin yansimasi o kadar guzelki isigi parlak sonra ona bakiyorum bana yuzunu donuyor guluyor yesil asker kiyafetleri var uzerinde tebessum ediyor guluyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüya size bekleyin diyor. Siz şunu biliyorsunuz; bu kişi sizin kaderiniz. Onu kaderinizi bekler şekilde bekliyorsunuz. Beklerken kendinizi avutacak şeyler bulabilirsiniz, ay bunu temsil ediyor. Ve rüya sizi yüreklendiriyor; o size geri dönecek ama zamanı var. Ani den bir umut doğacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA