Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİNİN BABASINI GÖRMEK

04.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevim sel
Merhaba rüyamda erkek arkadaşımın babası ni gördüm geceydi bizim eve gidiyordik o yolda tel konuşuyordu benle konuşmadı eve geldik ev biraz lükstu sigara icmiyor ama sanki bana sigara al dedi bende markete giderken bi kız bi erkek gayet egleniyorlar çocuk ikiside cama adete yapısmis tehlikeli şekilde aşağıyi izliyorlar sonra sonra bi adam indiro küçük çocukları camdan indiren asagida Arabs cekicileri varya park sorununda arabayi çekenler o indirdi onları biz arkadaşımla babası istemedi diye 3 senelik ilişkimizi bitirdik gücü tanımadığı halde olmaz dediler akrabamizi memlekete pek sevmediği için ayrıldık çok Üzgünüz ikimizde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu adam eğlenceli, keyifli ve neşeli biri aslında. Ama sizi önemsememiş anlaşılan. Rüyalarınızı o kadar karışık ve anlaşılmaz yazıyorsunuz ki anlayamadığım için çoğu yerini yorumlayamıyorum. Yukarıya bir bakın, siz yazdıklarınızı anlayabiliyor musunuz? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA