Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİNİN AİLESİ İLE TANIŞMAK

10.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ...
Rüyamda kız arkadaşımın baba evine gittim ramazandı ve oruçluydum elimde de bir poşet vardı içinde ne olduğunu bilmiyordum ve evin bulunduğu üç katlı bir bina ben alt katta geldiğimde sanırım annesiydi kapıya çıkıp kime bakmıştınız dedi ve bende evi sordum en üst katta olduğunu söyledi ve bana üç erik verdi ama ramazan ayı ve oruçlu olduğumu unutup erikleri yedim üçüncü eriği tam yerken üst kata ulaşmıştım kız arkadaşımın babası ile karşılaşmış ve bana gel içeribir çay içelim dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızın üç bölümünü de okudum ama şans eseri arka arkaya gelmişler. Yoksa bölüm sonralarına devamı var yazmadığınız için göremeyebilirdim. Bu rüya hem ramazanın etkisi hem de sevgilinizin ailesi ile birlikte olma isteğinizin etkisi ile görülmüş bir bilinçaltı rüyası. Gördükleriniz sizin kurgularınız ama elbette bilinçli halde iken değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA