Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİNİN ADINI YAZMAK

26.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen name
Merhabalar rüyamda erkek arkadasimin ismini toprak bir alana yazıyorum ve yağmur yağıyor sanki bu arada çekip fotoğrafıni göndermeyi düşünüyorum o esnada yazdığım alanda sezlong üzerinde plaj havluları ve çadır görüyorum orda mutlu oldugumu hissediyorum eğer yorum yaparsanız çok sevinirim diğer rüyalarım için herhangi bir cevap atmadinız ama bu ruya nedemek nasil yorumlamaliyim bilemedim şimdiden tskler kolay gelsin
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tek cümlelik rüyaları cevaplamıyorum. Rüya bir bütündür, tek cümlesi bana bir şey ifade etmiyor. Bazı rüyalar ise çok açık ve bariz bilinçaltı rüyası oluyor, onlarla ilgili siz e-mail atıyorum. Bazılarında ise bilmem gereken şeyler oluyor, soru yolluyorum sizlere ama siz cevap vermiyorsunuz. Gelelim rüyanıza, bu rüya da bir bilinçaltı rüyası. Ona olan aşkınızı herkese duyurmak istiyorsunuz, onu toprağınıza, ailenize katmak istiyorsunuz. Öyle olsa mutlu olacaksınız. Bu rüya hislerinizin bir yansıması. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA