Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİDEN DUYULAN SÖZLER

29.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen marla
Birisinden hoşlanıyorum ve bir kandil gecesi onun ile olabilecek ilişkim ile ilgili bir rüya görmek için dua ederek yattım. Bazen rüyalarım çıkar ve çok fazla deja vu yaşarım. O gece rüyamda onu gördüm bahar havası gibi güneşli bir havaydı rüyada babam ile abim araba pazarından araba bakıyordu bizde oradaydık ve beni arabaların arasında yakalayıp onların görmeyeceği bir yerde beni bekle geleceğim bekle beni diyip gitti. Uyandığımdaki his çok garipti. Şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İstiare rüyaları ile ilgili her zaman yazıyorum, size de yazayım. Ne yazık ki şartlanarak yatıldığı için pek istenen sonuçları vermiyorlar. Aksine odaklandığımız konuya ait bilinçaltımızdaki istekleri görüyoruz çoğu kez. İstiare rüyası isteniyorsa bir başkasının bizim adımıza yatmasını sağlamak belki haberci bir rüya yakalamamıza neden olabilir. O bile kesin değildir, bunu da söyleyeyim. Rüyanız muhtemelen bir bilinçaltı rüyası ve sanırım bunu eskiden gördünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA