Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİ İLE KAVGA ETMEK

12.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Lal23
Tanımadığım 2 3 kız ile bi odadadayiz kızlar ankara havası açmışlar eşlik ediyorlar ben öylece bakıyorum . Ardından hoşlandığım adamı görüyorum ben bi yatakayım oda yatağın yanında yerde yatıyor kızları azarlıyor ne kadar avamsiniz diye ve kızlardan yemek yapmalarını istemiş fakat hiç biri yapmamış o yüzden de azarlıyor . Snra bana bakıyor ve benden balık ekmek istiyor onun o azarlamalarina karsi sinirlerim bozuluyor ve bağırıyorum yapmıyorum diye ama benden hoslandigini hissedebiliyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgili ile kavga etmek.. Biraz kendini beğenmiş biri ama siz onu öyle olduğu için seviyorsunuz. Sizin çevrenize uzak, daha kültürlü ve elit olması onu çekici kılıyor. Sürekli kendi yaşamınızla onun yaşamını karşılaştırıyor olabilirsiniz. Ne olursa olsun ruhunuz onu kendine yakın buluyor. Sizi sevsin istiyorsunuz. Bu rüya haberci değil, sadece bilinçaltınızdakilerin bir yansıması. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA