Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİ İLE EVLENMEK

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslı
Merhaba.Rüyamda sevdiğim insanla evleneceğim günü görüyorum.Gelinlikteyim.Sevdiğim kişinin gelmesine çok az kalmıştı ama ailemden kimse hazırlanamamış telaş içinde olduklarını görüyorum.Ama hazırlanıyorlar.Ben ise çok mutluyum hataımda böğle sevinmemiştim.Bi bakıyorum evli kız kardeşim mor renkte elbise giymiş.Kardeşim damatın geldiğini söyledi ama ailem hazır değildi.Rüyam bitti.Rüyanın aynısın kız kardeşim ve annem gördüğünü söyledi.Bir birimizden habersiz ayrı zamanda gördük.Şimdiden teşekkür
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sadece siz görmüş olsaydınız bunun bir bilinçaltı rüyası olduğunu söylerdim ama bu şekli ile rüyalar haberci olmalı. Sevinebilirsiniz, yakında sevdiğiniz kişi ile evlenebilirsiniz. Ama anneniz ve kardeşiniz damadın yüzünü görmedilerse sevdiğiniz kişi sadece bir sembol de olabilir. Başka biri ile de evlenebilirsiniz yani. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA