Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİ İLE EL ELE TUTUŞMAK

21.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Serkan
Rüyamda deliler gibi sevdigim kızıgördüm.Okulun sınıfındayız elinde telefon var ve telefonda benim eski sınıf arkadaşımı gördüm.Sonra sevdigim kıza sen onu nereden taniyorsun dedimhafif bir gülümsemr attı kafasını aşağı eğidi cevap vermediBirdaha sordum yine cevap vermedi.sonkez sordum yine birşey demedi sonra arkadan yeni ayrilmis erkek arkadaşı geldi bize üzgün bir şekilde baktı ve gitti.Sonra elinicantaya uzatıyodu bendeçantaya uzanıyodumbirden eli geldi.Eli çok sıcaktı.10 saniye elele durduk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Deliler gibi sevdiğiniz gibi deliler gibi de kıskanıyorsunuz. Eski arkadaşınız çapkın ya da beğenilen biri olmalı. Onu sembol yapmışsını rüyanızda. Onun gibi birine meyletmesinden korkuyorsunuz. Ellerinizin ellerinde olması da bilinçaltınızın bir ürünü. Yakınlaşmak istiyorsunuz onunla. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA