Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİ İLE BİRLİKTE OLMAK

02.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Akrep
Bir binanın en üst katındayız ve piramit kalın cam şekilde bir evdeyiz. Eşyalar hep antika şeklinde. Ben ve sevdiğim kadın kar beyaz bir yatağın içindeyiz. Karşımızda eski bir TV. Bir Yeşilçam filmine benzer bir film izliyoruz. TV de ünlü Yeşilçam oyuncuları oynuyor. Sonra sevdiğim kadın bir laf söylüyor sonra ben ona “sol elimle çarparım ha” diyorum o da bana “ hadi çarp bakalım” diyor sonra ben “ ben sana nasıl kıyarım” deyip gıdıklıyorum sonra da sarılıp gülüşüyoruz yatakta. Üstümüz giyinik.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her şeyden uzak, izole edilmiş ve mutlu bir yaşam düşünüz var. Eski evlilikler gibi sevgi dolu bir birliktelik istiyorsunuz. Bazı kötü huylarınız var ama sevdiğinizin bunlarla sizi sevmesini bekliyorsunuz. Ancak bu gördükleriniz sadece dilekleriniz. Rüya haberci değil ne yazık ki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA