Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİ İLE BİRLİKE OLMAK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen armagedonf
Bi kaldırımda ben sevdiğim adam ve tanımadığım iki kişi oturuyoruz bişeyler hakkında konuşuyoruz gerçek hayatta muhabbetim yok rüyamda sadece dediği bir şeye karşılık veriyorum oda bana cevap veriyor ve mutluluktan gülmemi durduramıyorum daha sonra ikimiz bi evin içindeyiz o telefonda ingilizce konuşuyor fakat bi kelimeyi yanlış söylüyor bende onu düzeltip gülüyorum sonra o bi anda gidiyor ve ben okul bahçesindeyim koşa koşa eve gidip üstümü değiştiriyorum ve saate bakıyorum saat 09.12
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aynı kaldırımda olmak ve birbirini tamamlamak teması üzerine kurgulanmış bu rüya elbette ki haberci değil. Sizin isteklerinizin bir yansıması. Ancak rüyanının sonudaki saat, aslında bir tarihi haber veriyor olabilir. Aralık ayının 9'unu not alın. Belki de o tarihte gerçekten de arkadaşlığınız başlayacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA