Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİLİ BULMAK

09.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen d.demir
Merhaba. Rüyamda eskiden arkadaşımın oturduğu sık gidip geldiğim bir binada yeni bir kız arkadaşım oldu ama bina bir harabeye dönmüş ve bu binada kızın birlikte kaldığı aileye benzer çoğunun 20 li yaşlarda genç erkekler var yüzleri kir ve pasak içinde bu gençler bir nikah işlemleri için çabalıyorlar ölüm döşeğindeki bir kadın için,gençlerden biri bana eski karını çok üzmüştün eğer bunuda üzeceksen hiç görüşmememi söyledisonunda başka bir mekanda bu kızla yalnız kaldım omuzlarından tutup birkez dudağından öptüm. Bir detay ben ikinci evliyim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sanırım rüya ilk evliliğinizle ya da bundan önceki beraberliğinizle ilgili. Harabe bina, kötü görünümlü insanlar bu ilişkideki kötü anıları, kötü insanları temsil ediyorlar. Bu ilişki bir nikahla bitmemiş olabilir ya da nikahı kurtarmak için yapılanların sonuç vermemesi durumuna gelinmiş olabilir. Yaşlı kadın aileden gelen bazı tabular nedeniyle dayanmaya çalışmış olduğunuzu haber veriyor. Belki de çok daha önce bitecek bir şey sırf bu yüzden uzadı. Ve sonra bu karışıklığın arasında bir başkası size yanaşınca diğer ilişkiyi orada bırakıvermişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA