Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVGİ DOLU OLMAK

26.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Almanyada
Rüyamda camdan annemlerin benim arabama binip kahvaltıya gittiklerini görüyorum. sen benle gelirsin diyor gelinim. o an ona karşı içimde bir sevgi his ediyorum. Sonra kahvaltı iptal olmuş. kuzenim geliyor bir birimize sıkı sıkı sarılıp kucaklaşıyoruz. Halamı görüyorum.Aşağıya iniyorum havuz için de çok tatlı bir Bebek görüyorum güya yeğenimmiş onu kucağıma alıyorum çok güzel bir his. Pazardayım kemer alacağım pazarlık yapıyorum. Kemer belime göre ama pahalı diyorum çıkarıp geri bırakıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Akrabalarınızı seviyorsunuz. Onlar da sizin sevginizi hissediyor ve her zaman yanınızda oluyorlar. Aileniz bile belki onlar kadar yakın değil size. Bir karar vermeniz gerekecek yakında ve sevdiğiniz bu kişilerden destek alacaksınız. Kararınız olumlu bir sonuçla noktalanacak. Kemer aramanız da bir sözleşme ile ilgili çelişkiler içinde olacağınızın işareti. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA