Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVDİKLERİMİZİN ÖLMESİ

14.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ahsen
Mrh rüyamda küs olduğumuz halam ve gelinini gördüm bize geliyolarmis ellerinde erzaklar var yiyecek şeyler almışlar.hayırdır diyorum babani duymadinmi diyor ona geldik diyor güya babam ölmüş.eve koşuyorum hızlı hızlı merdivenleri çıkıyorum o arada çığlık atarak uyandım çok canım yandı.sela okunuyordu uyandigimda biran ruyami gerçek mi ayiramadim.gordugum ruyaydi ama dışarda gerçekten sela okunuyordu sabah 5 gibi.ikiside çok korkuttu beni.babamın ölmesi ne demek rüyada acaba.cok tesekkur ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölüm bilgisi asla yakınlarımıza ve insanın kendisine verilmez merak etmeyin. Babanıza bir şey olmayacak. Selaya yüklediğiniz ölüm haberi ile ilgili rüyanız. Gece vakti sela okunmaz ama bir yerden sesi gelmiş olmalı belki biri televizyon izliyordu ve bu sesi duydunuz. Fiziksel olarak duyduğunuz ses sizi etkilemiş ve rüyanıza yön vermiş olabilir. Başka bir açıdan rüyanız korkularınızla yüzleşme rüyası da olabilir, haberci olmadığı kesin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA