Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVDİĞİNİ GÖRMEK

14.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyada Sevdiğini Görmek
Merhaba..Rüyamda Sevdiğimi evinden çıkarken gördüm..Ama evleri çok değil 5 adımdan fazla , uzakta ilerideydi.Yani aynı yerde değildi..Beyaz giymişti ve elinde de 2 tane defter vardı tam hatırlamıyorum ama sarı ve beyaz renklerindeydi defterler..Ve ben o an çok mutlu ve heyecanlıydım..Beyaz bi sandalye aldım ve oturdum onu bekledim..Beni ve oturduğum sandalyeyi görmeden çarptı sandalyeye..Bense ona zarar gelmesin diye tuttum kolundan..O ise bembeyaz dişlerini açıp öyle güzel güldü ki hala aklımda,unutamadım..Ondan sonra ise ikimizde konuşmadık , o da bişey demeden gitti..Önde de arkadaşı vardı..Sanki aceleyle bi yere gitmesi gerekiyomuş gibi gördüm ben onu..Ama sevgili falan değiliz..Daha doğrusu bana açılamadı henüz..Rüyam işte böyle..Yorumlarsanız sevinirim..Şimdiden Teşekkür Ederim...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İkiniz de saf ve temiz duygular içindesiniz. Etrafınızda da kötülük yok. Birlikte olduğunuzda pozitif enerjiniz de artıyor. Bence siz çok uyumlu bir çiftsiniz. O size açılamıyorsa çekiniyorsa siz konuşun derim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA