Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEVDİĞİMİZE YAKLAŞMAK

19.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İnari tilkisi
Rüyamda platonik olarak sevdigim çocugu ve ölmüş babasını gördüm.Çocukla benim her zaman otobüse bindigim otobüs durağında karşılaştık.Ben onu görünce evde bir sey unuttugumu farkedip geri dönmek zorunda kaldım.O da peşimden geldi.Bende açıkldım işte babanla arabaları degiştirmiştik.Seni görünce baban geldi aklıma falan diyr.O da benimle birlikte rve geldi.Evin benim icin tehlikeli oldugunu düşünüp kapıda bekledi.Bi ara çok yakınlaştık.Ve ben ona hep böyle kalsak dedim o da güldü.Saygılarımla.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında ben rüyada geçerli bir sembol bulamadım ama bunun anlatım yetersizliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Babasını görmüşsünüz ama rüyanın neresinde ve ne şekilde gördünüz? Ev sizin için neden tehlikeli? Zaten sizin eviniz değil mi? Babası ile nasıl bir değişim yaptınız? Rüyanın bu bölümlerini çıkartırsam geriye bir bilinçaltı rüyası kalır; onu seviyorsunuz ve onunla yakınlaştığınızı görmeniz çok normal. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA