Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SESLENMEK

07.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuğbiiş
Rüyamda yakın kız arkadaşımın eski sevgilisini gördüm. Oğlanın şuan bir sevgilisi var. Rüyamda arkadaşımın elinde lolipop vardı. O kızda gelip arkadaşımın elinden şekeri aldı ve yemeğe başladı. Havalimanı gibi bir yerdeydik. Arkadaşım çok üzüldü ve o oğlan valizle geçti önünümden arkadaşım çocuğa seslendi ama diğer kız şekere odaklanmıştı. Çocuk hepimize baktı, sevgilisine gülümsedi ama arkadaşıma bakmadı hiç. Tam arkadaşım üzülmüştü ki arkadaşıma seslenip "bekle ellerimi yıkayıp geleceğim"dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınızın şekerini elinden almışlar, onu mutsuz etmişler. Ama bu ilişki de kalıcı değil, oğlan bir süre sonra bu kızdan bıkacak ve belki de bıktı bile. Sonra arkadaşınıza geri dönecek, hiç bir şey olmamış gibi. Arkadaşınız da olanları unutursa yeniden bir araya gelebilirler; bana sorarsanız hiç tavsiye etmem. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA