Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SES DUYMAK

14.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ali akso
Merhabanrüyamda bir anda ezan sesiyle uyandım fakat evdeyim bir cihazmı bir düzenekmi diyim çok hatırlıymıyorum ama düğmesi var ben yalışlıkla o düğmeye basıyorum o anda ankaranın her yerinde ezan okunmaya başlıyor.ben o anda uyandım ama bilincsiz bi şekilde evin içinde o düğmeyi aradım hocam kendime geldiğimde gercekten sabah ezanı okunuyor. rüyada ezan sesi duymak inşallah hayırlıdır hocam..nyorumunuz için şimdiden teşekkür ederim..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz rüya görürken aniden başlayan ezan rüyanızı değiştirmiş. Biz fiziksel bazı duuları rüyamızda görüyormuş gibi hissederiz. Mesela ayağımız uyuştuğunda bacağımızın koptuğunu görebiliriz ya da diş ağrısı çektiğimizde dişlerimiz dökülebilir. Siz ezanı gerçekten duymuşsunuz ve o anda bir rüya görüyormuşsunuz ve hatta bir düğmeye basıyormuşsunuz. Fiziksel olrak sesi işittiğiniz için de rüya size çok etkileyici gelmiş olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA