Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞEMSİYE TAŞIMAK

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rahime45
Merhabar.Rüyamda bir trenin içindeyim,hareket halinde.Yanımda 3tane daha tanımadığım bayan var,ayaktayiz ve siyah şemsiyelerimiz var.Dışarda 3tane tanımadığım erkek var diğer bayanların hizasında duruyorlar.Sonra benim hizama okuldan tanıdığım biri geliyor.Bunlar biz geldiğimiz için alkış tutuyorlar ama pencereden bizi görmüyorlar.Sonra yanımdaki kız çok mutlu,bana şemsiyeyi pencereye uzatmamı söylüyor, okuldan erkek farketsin diye.Ben ona hayranlıkla bakıp,uzatiyorum.20 yaşında hukuk okuyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tren, bir süreci temsil eder ki sanırım sizin rüyanızda okul sürecini temsil ediyor. Şemsiyeler güvenceye kavuşmanın işaretidir. Okuldan mezun olan herkes bir işe, bir güvenceye kavuşmaz ama siz kavuşacaksınız ve belki de şimdiden bunu garantiye alıyorsunuz. Başarınız başkaları tarafından taktir edilecek Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA