Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞEMSİYE GÖRMEK

15.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eşimin Rüyası
Merhaba eşim rüyasında mutfaktayken dışarıda savaş çıktığını görmüş. Savaş uçakları birbirini vuruyormuş parçaları yere dökülüyormuş. Bizim mutfağın balkonuna bir şey paraşüt gibi gelip şemsiyeye dönüşmüş.Şemsiye mavi beyaz renginde ve üzerine basınca ona bağlı güçlü bir ışık verebilen ışıldağı varmış.Ben salonda normalde olmayan bir yatakta oğlumla uzanıyormuşum.Eşim gelip şemsiyeyi göstermiş ben iyi bu işe yarar demişim.Eşim de olur mu bu askeriyeye kayıtlıdır nerede olsa bulurlar bunu demiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir kaos sizin ve ailenizin işine yarayacak. Buradan kendinize ait olmayan bir durum çıkartabilir ve bir güvence elde edebilirsiniz. Ya da en azından size bir fikir verecek bu durum. Aslında çaba sarfetmenize de gerek yok, bu şans sizin ayağınıza gelecek. Eşiniz sizi rahat ve endişesiz biri olarak görüyor ve belki de kendisi de sizin gibi olmak istiyor. Ama o öyle biri değil, herşeyi kendine dert ediyor nedense. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA