Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞEMSİYE ALMAK

14.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen inci
Ruyamda evimizin tuvaletine girdim o kadar pistiki sanki yenen her şey öylece kusulmus zemine yayılmıştı. benim yaptığım kısım da aynen öyle oldu. Ben orayı temizledim ev cok pisti temizledim toparladim. Sonra annem yengemi çağırmışti hamur açması için ben de ben olmasam rezil olacaktin diyordum. Hamuru actilar. Bir erkek ünlü gördüm cevaplams oldugum sınav sorularının yanlışlarını anlatıyordu bana. sonra dershane mudurum büyükçe bir mekanda hediyler dağıtıyordu ben de bir şemsiye beğenip aldım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evdeki sorunlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Eğer evde sürekli temizlikle uğraşıyorsanız bu kısım bilinçaltınızın ürünü olabilir. Popüler insanlardan -okuyorsanız- eğitiminizle ilgili destek alacaksınız. Şemsiye almanız hayatınızı güvence altına alacağınızı haber veriyor. Üniversiteye hazırlanan biri için iyi bir kariyer elde edebileceği bir okulu kazanmka manasına gelebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA