Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞEMSİYE AÇMAK

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yrnrm
Rüyamda bir tanıdığımızin evinde hizmetçiydim ev 3 katlı bir evde fakat balkona çıktığımda yerden çok yüksekti. Evin beyi bana sakintilki etmeye kalkisirken ben ev sahibinden bir şemsiye aldım ve şemsiyesi açıp balkondan atladım ve süzülerek mutluluk içinde yere doğru süzülür. Ayrıca rüyada en çok mavi renk hakimdi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cinsiyetiniz ve adınız erkek olduğunuzu söylüyor ama evin beyi bana sarkıntılık etti diyorsunuz. Olayı çözemedim. Eşcinsel misiniz? Bu rüyadaki diğer ayrıntılara odaklanalım. Birisinin işini yapmaya kalkacaksınız. Belki o kişinin özel yaşamı ile ilgili bir şeydir. Ama burnunuzdan gelecek. Olay bu yönü ile sizi sıkıntıya soksa da hem toplumsal yönden sizin haklı olduğunuz ortaya çıkacak hem de bu kişi sayesinde bir güvence elde edip kendinizi korumaya aşacaksınız. Kısacası bu anlaşmazlık sizin işinize yarayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA