Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞELALE SESİ DUYMAK

24.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayse
Ruyamda eşim birileri var hatırlamıyorum yayla gibi bir yer yüksek ben aşağıyi merak ediyorum yavaş yavaş yan yan yürüyerek aşağıya iniyorum birden su sesi duyuyorum biz şelalenin uzerindeymisiz yoğun bir su sesi geliyor biraz daha aşağıya insek altimizdaki toprak kayıyor ben hızlı bir sekilde yukarı çıkıyorum eşime sakın asagiya yuremeyin aşağıda su var selalemi var hangisini dedimi hatırlamıyorum sakin inmeyin su çok sittetli toprak kayıyor ucariz aşağıya suyun sesi seladen akan su gibi ben yu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Coşkun duygular, aşırılıklar, heyecanlı girişimler size göre değil. Daha önce yaşadığınız bazı şeyler sizi sakinlikten ve dinginlikten hoşlanan biri haline getirmiş olabilir, belki de karakteriniz böyle. Ailenize zarar gelmemesi için onları da böyle durumlardan uzak tutmaya çalışıyorsunuz. Bu rüya, bu duyguların bir yansıması. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA