Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SEL GÖRMEK

28.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ultrasgala23
Rüyamda sevip ama kavuşamadığım kızı düşünüp bira içip ağlıyordum.Ev arkadaşım odama girdiğinde normal muhabbet ediyordum anlamasın diye o gittiğinde sessizce ve gizlice ağlıyordum.Sonra bir arkadaşım bana 7tane yüzük verdi satmam için bir otobüse bindik otobüste oda vardı hiç konuşmadık.sonra ben yüzükleri satmak için indim memleketime gelmiştim ama sel basmış ve birtane yaşlı adam adamla konuşmaya çalıştım benle konuşmadı ama ağaç gibi birşeyi yola atarak bana yol yaptı ve bende geçtim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Düşüncesizce davranıyorsunuz. Kendinizi kurban hisseden bir tarafınız var. Kendinize odaklı ama arabesk bir yaşam tercih etmişsiniz. Bu sizi mutsuz eder her zaman. Başkalarının birliktelikleri için uğraş veriyor olabilirsiniz ya da yakında böyle bir şey gerçekleşecek. Ancak siz bunlarla uğraşırken memleketinizden hoş olmayan haberler alabilirsiniz. Zarar görmeyeceksiniz ama yine de bir sıkıntı gelip geçecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA