Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞEHRİN GÜZEL OLMASI

30.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Süleyman
Merhabalar; Eski bir arkadaşım uzun zamandır konuşmadığım (5 6 yıl) görsemde konuşmak istemeyeceğim bir eski dost beraber birşeyler alıyoruz parasını ben veriyorum paranın üstünü aldığında 50 lra kağıt parayı kendisi alıyor buna ihtiyacım var diyor gerisini bana uzatıyor,devamında ise kendi yaşadığım şehrin çok güzel bir hale geldiğini deniz olmayan şehrin merkezine dere yapılmış etrafı çimler çiçekler güneşli güzel bir gün şehir dereden su geçecekmiş ama hala susuzdu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski bir dostunuza bir vaatte bulunmanız gerekebilir. Ya da en azından elinizdeki bazı şeyleri vermek zorunda kalacaksınız. Bu kişi gördüğünüz kişi olmayabilir; o sadece eskiden tanıdığınız birini sembolize ediyor. Şehrin güzelleşmesi, bu şehrin size mutluluk ve başarı getireceğini, dereler ise kaderinizi de olumlu yönde etkileyeceğini söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA