Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞEHİTLERİ GÖRMEK

16.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen YAREEN
Rüyamda evimizin salonunda kurtuluş savaşına katılmış paşa gibi komutan üniformalı birisi bana kendinin ve 5 tane şehitin isimlerini söyledi şehit olduklarını bellirtti.Annem yanıma geldi ben bak anne şehit komutan geldi falan bak şehit isimleri sıralıyor diyorum bana delirdinmi kafayı yedin sen falan diyor bunun anlamını merak ediyorum çnkü bugn araba kullanırken arabanın içinden bir el direksiyonu çevirdi beyaz incecik bir eldi kaza etmeme neden oldu ruhen hissettim yardmcı olursanız...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şehitlerin ruhları yüksek katlarda bulunur. Onların sembolleri ile size ulaşan bilgiler önemlidir ancak sadece isimlerin sayılması dikkatimizi bu noktaya çekmeli. İsimleri hatırlıyorsanız bir kenara not alın. Çünkü ileride bu isimler sizin hayatınızda önemli roller üstlenebilirler. Arabanın direksiyonunu çeviren el sanırım gerçek yaşamınızda karşınıza çıktı. Bazen bizim nedenini anlayamadığımız şeyler bizi çok daha büyük felaketlerden korurlar. O ufak kazayı yapmamış olsaydınız belki de çok daha büyük bir felaket olacaktı hayatınızda, bilemezsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA