Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞEHİT CENAZESİ GÖRMEK

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gizli kullanıcı
Rüyamda başından vurulan çok yakışıklı bir şehit yıkandı kefenlendi ve tabuta koyulup bayrağa sarıldı. İsmini de bana yazdırdılar. Daha sonra şehidin ruhu kalktı ve annesiyle konuştu. Sonra öğlen namazından sonra büyük bir törenle gömmeye götürürlerken bana tabuttan ağlayarak el salladı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bizler uyku esnasında ara boyuta ruhsal yolculuklar yaparız. Ara boyut, yeni ölenlerin ruhlarının bulunduğu bölgedir. Aslında bir mekandan çok bir hayal alemidir. Bu alemi, ölülerin hayalleri oluşturur. Askıda bir bulut gibi düşünün. Biz bu boyuta çıktığımızda ölülerin hayallerinin içinden geçeriz. Hayaller, pişmanlıklar, ölümle ilgili acılar, vicdani yüzleşmelerden oluşur genellikle. Ölüler burada kendilerini acı çekerken görürler, bedenlerinin toprağa gömülüşünü, tabuta konuluşlarını, kurtulma çabalarını, sevdiklerinden ayrılışlarını görürler. Belli ki siz de yeni ölen ve şehit olan bir askerin ruhunun hayallerinden geçmişsiniz. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak konuya ait diğer yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA