Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEÇİME KATILMAK

11.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen demir
Merhaba rüyamda oy kullanma yerindeymişiz.yanımda kapalı kızlar var.daha sonra erkek kardeşimi oyumu kime atacağım konusunda baskı kuruyor ama ben 3 aday varmış 3 yazıyom.cumhurbaşkanlığı seçimiydi.daha sonra emel sayım oluyor yanımda çok güzel bi kadın aynı eskisi gibi diyom.diyor ki kadrolular şurda işlem yapacak.ben ya yapmışım ya da kadrolu değilim orasını anlamıyom ama kalkmıyom.emel sayını çok net hatırlıyom gözleri filan masmaviydi.bu arada kadrolu olmaya çalışıyorum hayırdır inşallah şimdiden yorumunuz için teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyük ihtiamalle gündemdeki seçim konuşmalarından etkilenmişsiniz. Baskılardan sıkıntılısınız anlaşılan. Bu süreçte tanışacağınız popüler insanlardan gelecek nazarlardan koruyun kendinizi. Kadrolu olamama sıkıntısı kendinizi küçük görmenize neden olmasın; buna izin vermeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA